ОВОЧІ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Стало доброю традицією щороку проводити Всеукраїнську благодійну акцію «Милосердя» на території Новокаховської міської ОТГ, Її мета – привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, осіб з інвалідністю, та надання їм всебічної  підтримки.

Особливе місце у вирішенні питань займає благодійництво, яке набуває все більшого поширення. Трудові колективи підприємств, установ та організацій, окремі громадяни, приватні підприємці не залишаються байдужими до потреб громадян поважного віку та осіб з інвалідністю.

11 вересня 2020 року громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завдяки благодійності мешканця с. Чорнянка Кречика Сергія Олексійовича були забезпечені овочевою продукцією – капустою у кількості 1000 кг.

Для немічних пенсіонерів, які не мають можливості самостійно пересуватись, забезпечення овочевою продукцією здійснюється через соціальних робітників територіального центру, які протягом дня робили доставку за адресою проживання. А хто мав змогу – підходили самостійно. І щиро дякували за таку допомогу.

Завдяки небайдужості, чуйності таких людей, як Сергій Кречик, літні люди вірять у добро і щирість і радіють, що є на світі милосердні і щедрі люди.

Територіальний центр, управління праці та соціального захисту населення дуже вдячні  за надану благодійну допомогу.

Враховуючи скрутне матеріальне становище малозабезпечених громадян – осіб з інвалідністю, одиноких людей літнього віку, – допомога овочевою продукцією стала дуже вчасною і доречною.

Та найголовніше є те, що ці люди відчувають турботу і піклування, радість від спілкування, добре слово, і це додає їм настрою. А така увага сприяє їх активному довголіттю.

Директор                                                                      Людмила ЛОГВІНОВА

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.