ХТО ДОПОМІГ ЮНОМУ НОВОСЕЛУ?

Великою проблемою для дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та для дітей-сиріт, які випускаються з інтернатних закладів, є відсутність житла. Звичайно, на сьогодні питання щодо отримання власної оселі є актуальним для багатьох сімей. Але діти, які вже почуваються скривдженими через відсутність батьків, отримують ще один поштовх у спину, опиняючись на вулиці.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради здійснює аналіз потреби в наданні житла дітям-сиротам,  дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа після їх повернення з інтернатних установ та учбових закладів, від піклувальників, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Наразі на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади є шість квартир, що перебувають у спеціальному житловому фонді соціального призначення та безоплатно надаються громадянам України, які потребують соціального захисту. Звичайно ж, у молоді виникає багато питань і проблем після заселення до квартири. Та проблеми, по мірі їх надходження, спільно вирішуються.

Цього разу хотілося від усього серця та від імені одного із користувачів соціального житла подякувати депутату Новокаховської міської ради Наталії Марченко. Лише дізнавшись про труднощі, які виникли у юного новосела, Наталія Марченко миттєво відреагувала та надала допомогу. Ваша підтримка безцінна, Ваша безкорисливість, щедрість та доброта надають сил, натхнення та віри в себе тим, хто так їх потребує!

Директор                                                                     Наталія КОРСАКОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.