ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ.

21 вересня відзначив 70-річний Леонід Вікторович ТРУБАЄВ – центральний захисник ФК «Енергія», колишній директор стадіону «Енергія».

Свою футбольно-спортивну діяльність ювіляр почав з 1968 року у складі юнацької команди «Енергія», яка брала участь в Чемпіонаті СРСР серед резервних складів команд майстрів.

Перш, ніж стати основним гравцем «Енергії», Леонід Вікторович пройшов гарну школу в команді майстрів групи «Б» з міста Єнакієво «Індустрія», а потім – у армійській команді міста Чита (1970-1971 рр).

У складі новокаховської «Енергії» (1972-1982 рр) Леонід Вікторович був чемпіоном та володарем Кубку України для команд колективів фізичної культури, неодноразовим чемпіоном та володарем Кубку Херсонської області, переможцем першості Облради ДСО «Авангард». Успішно контролював всю зону в обороні, вміло підстраховував партнерів. Тривалий час був капітаном команди.

Леонід Трубаєв закінчив Миколаївський педагогічний інститут, та по завершенню активних виступів у футболі (1983 р.) працював тренером дитячих та юнацьких міських команд («Статор», «Енергія»), а також кілька років  очолював збірну команду школярів Нової Каховки.

Працював тренером ФК «Енергія», а з 1992 р. – старшим тренером. З осені 1992 по весну 1994 року був начальником команди ФК «Дружба» м. Бердянськ.

У 1994-1996 і 1998-2002 роках – старший тренер ФК «Енергія» м. Нова Каховка. Під його керівництвом відбулося відродження професійної команди, і вже у 2004 році ФК «Енергія» став чемпіоном області. Вісім років був директором стадіону «Енергія», начальником Новокаховської ФК «Енергія».

Міський голова Володимир Коваленко, голова ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка», перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, начальник відділу у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, спортивна громада Нової Каховка щиро вітають ювіляра!

70 років – це та пора, коли є про що згадати. Пройдено славний шлях дорогою Життя! Нехай вона і далі буде активною і щедрою до Вас, продовжить підносити подарунки, які Ви заслужили роками старань, наполегливої праці та добрих справ. Бажаємо Вам щирих друзів, любові рідних і близьких, які завжди будуть опорою і тилом, колег, які б допомагали і продовжували Ваші славні справи, здоров’я міцного, оптимізму! Гідно прожиті роки показали, що Ви можете подолати будь-які перешкоди на своєму шляху. Вам є чим пишатись: крізь усі життєві труднощі Ви пройшли з честю, заслужили повагу і вдячність оточуючих.

Нехай життя буде щедрим на приємні моменти, а у родині панує затишок і добробут. А Ваша мудрість і спортивна наснага стануть запорукою нових звершень!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.