КП «МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» ЗАВЖДИ ПРИХОДИТЬ НА ДОПОМОГУ.

На території Новокаховської об’єднаної територіальної громади на належному рівні організована робота КП «Муніципальна охорона».

Завдяки розумінню та оперативності реагування працівників даного підприємства, а також налагодженій співпраці з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управлінням праці та соціального захисту населення, вдається вирішувати нагальні питання сьогодення.

Організовуються спільні виїзди по території Новокаховської об’єднаної територіальної громади  для спілкування з мешканцями міста та допомоги у вирішенні проблеми знаходження на вулиці людей без визначеного місця проживання – безхатченків. Працівники «Муніципальної охорони» проводять роз’яснювальну роботу.

21 вересня 2020 року спеціалістом територіального центру, яка займається питаннями розв’язання проблем, пов’язаних з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам, було з’ясовано місце проживання одного із бездомних, що мешкав на вулиці міста. Вкотре завдяки оперативному реагуванню працівників «Муніципальної охорони» безхатченка було супроводжено до місця його проживання – села Борозенське Великоолександрівського району.

Директор Людмила ЛОГВІНОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.