ЄВГЕН БОЙКО – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ!

Нещодавно зі спортивного турне повернулись наші земляки – Петро та Євген Бойко. І повернулись не з пустими руками – молодий, і на перший погляд, сором’язливий хлопець, Євген Бойко виборов «золото» на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-18, який завершився 20 вересня у турецькому Ізмірі.

А більше тижня тому, у чеському Брно також проходив чемпіонат Європи з пляжного волейболу U-20, де Україну представляв його брат Олександр Бойко. Однак у Чехії «нашим» не пощастило.

Одразу після повернення до рідного міста земляків з перемогою від всієї новокаховської громади привітали перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Лілія Микитенко.

Батько Євгена, Петро Анатолійович, розповів, через що їм довелося пройти, аби потрапити на такі престижні чемпіонати.

Різноманітні затримки на шляху до Чехії пов’язані були з тестуванням на коронавірус – і в Києві, і в чеському аеропорту, де спортсменам довелося не тільки намотати кілометри пішки, але й заплатити кругленьку суму – з кожного по 12 тис. грн.! Близько половини суми міністерство молоді та спорту обіцяло відшкодувати.

Як поділився Петро Бойко, умови для розміщення спортсменів що в Туреччині, що у Чехії хороші, їх поселили в комфортабельні готелі, їжа була на будь-який смак, але сама організація чемпіонату набагато краща саме в Чехії.

Повідав пан Петро і про те, що в Україні немає достатніх умов для повноцінних тренувань пляжників. В Латвії, наприклад, є криті корти, де місцеві спортсмени тренуються цілий рік. Те ж саме стосується й інших європейських країн.

Батько зіркового сина зізнався: ставили собі завдання пройти в 1/4 фіналу. Спочатку навіть і подумати не могли, що проб’ються у фінал, адже більшість супротивників надто сильно грає.

«Останній раз Україна здобувала титул чемпіона Європи з пляжного волейболу ще у 90-х роках», – додав, пишаючись останнім досягненням свого сина Петро Бойко.

Леонід Чурсинов і Лілія Микитенко побажали молодим спортсменам та їх наставникам подальших успіхів та досягнень.

Від редакції нашого щотижневика сердечно вітаємо чудового хлопця Євгена Бойка з черговим значним спортивним досягненням, а також бажаємо радувати перемогами і надалі!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.