АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»: КІЛЬКІСТЬ НЕБАЙДУЖИХ ЗРОСТАЄ.

На виконання розпорядження Президента України від 14 вересня 2000 року № 280/2000-рп «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та відповідного розпорядження міського голови, щороку з 1 вересня по 3 грудня на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя».

Акція присвячена Міжнародному дню людей похилого віку, Дню ветерана та Міжнародному Дню людей з інвалідністю.

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку, пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян та інших соціально незахищених верств населення, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, та відповідно надання їм необхідної матеріальної допомоги.

У рамках акції здійснюється збір коштів, продуктів харчування та інших товарів першої необхідності.

В організації благодійництва взяли участь цілий ряд підприємств, організацій, благодійників, підприємців Новокаховської об’єднаної територіальної громади. З початку акції до них було направлено 26 листів з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну натуральну чи грошову допомогу одиноким громадянам похилого віку, ветеранам праці та особам з інвалідністю.

Проаналізувавши частину зробленого, можна сказати: благодійництво на території Новокаховської об’єднаної громади – не тимчасова кампанія! З кожним роком збільшується кількість небайдужих до чужої біди людей. Підтвердження цього – активна участь трудових колективів підприємств, організацій, установ, підприємців в благодійній акції. Разом з тим, зростає  кількість людей, що потребують допомоги.

У вересні під час проведення акції «Милосердя» на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від підприємств, установ та організацій надійшли кошти у загальній сумі 3 595 грн.

Висловлюємо щиру подяку за надану допомогу – ФОП Качмарик Т.А. 200 грн., Новокаховський автовокзал – 295 грн., Новокаховський міський ринок – 2 000 грн., Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 300 грн., ТОВ «Стоматологічна поліклініка» – 800 грн.

Дякуємо за допомогу до Міжнародного дня людей похилого віку голові ФГ«Зоря Каховщини» Леоніду Кириченко, який вже не перший рік опікується пенсіонерами та особами з інвалідністю, що знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі. Завдяки йому наших підопічних забезпечено овочевою продукцією – морквою (480 кг) та цибулею (520 кг). Через соціальних робітників територіального центру здійснено доставку овочів за адресою проживання підопічних.

Велика подяка КП «Міський водоканал» за надану допомогу у забезпеченні транспортом для привозу овочевої продукції.

З метою належного відзначення 01 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана  для громадян похилого віку та ветеранів праці, що обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), буде організовано надання грошової допомоги у сумі 2 795 грн. для 11 громадян та забезпечення продуктовими наборами 25 одиноких громадян, які вкрай потребують  допомоги.

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» ще триває. Останнім її етапом є відзначення 3 грудня Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

Милосердя й увагу до похилих людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня… Старість не омине нікого. Простягнімо свою руку допомоги вже зараз! Адже для вас – це  краплина уваги, а для людей похилого віку – океан доброти, для вас – це миттєвий порух душі, а для них – невимовне почуття вдячності і щастя, для вас – це хвилина, а для них – неповторні миті, зігріті теплом Вашого серця.

Директор                                                          Людмила ЛОГВІНОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.