РОБОТА ВБИРАЛЕНЬ І ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ГІГІЄНИ.

Останнім часом до виконавчого комітету Новокаховської міської ради від обурених мешканців територіальної громади надходять скарги стосовно непрацюючих туалетів в супермаркеті «CITI-CENTR» по вул.Першотравневій.

За інформацією мешканців міста – управителі закрили туалети у зв’язку із коронавірусом в державі. З цього приводу виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє, що такої норми в законодавчій базі не існує!

З 01 серпня 2019 року облаштування вбиралень для відвідувачів супермаркетів є обов’язковим, бо з цього моменту вступили в дію нові зміни у державні будівельні норми «Підприємства торгівлі», які зобов’язують всі нові і реконструйовані великі супермаркети з торговельною площею від 2500м² і більше облаштовувати вбиральні для відвідувачів.

Виконавчий комітет звернувся до керівництва закладу із вимогою про дотримання законодавства з приводу роботи вбиралень.

Керівництвом ТОВ «ГЕНРІ ГРУП» було надано наступну офіційну відповідь: «Торгівельний центр обладнано санітарними вузлами на трьох поверхах в досяжності клієнтів ТРЦ. А інформація, яка надходить до виконавчого комітету, не відповідає дійсності, клієнти торгівельних магазинів завжди забезпечені туалетом».

Слід зазначити, що саме зараз керівники торгівельних мереж повинні неухильно виконувати вимоги законодавства України щодо дотримання правил гігієни в торгових точках в умовах пандемії COVID-19, відповідно і комфорт перебування в них для населення повинен бути забезпечений повною мірою.

І про головну тему для країни. Шановні мешканці громади! Велике прохання: задля уникнення другої хвилі коронавірусної хвороби в Херсонській області обов’язково дотримуйтесь масочного режиму, особливо в місцях скупчення людей! А коли ви йдете до супермаркету або до магазину – перед входом до торгівельної зали закладу одягайте захисну маску, обробляйте руки, ручку візка або кошика антисептиком.

Для скорочення часу перебування в закладі торгівлі заздалегідь підготуйте список товарів, які необхідно придбати. Дотримуйтесь правил особистої гігієни! Часто і ретельно мийте руки з милом! Обробляйте руки антисептичним засобом!

Відділ економічного розвитку та торгівлі

виконавчого комітету Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.