ТРИВАЄ РЕМОНТ ЗАЛИ В БУДІВЛІ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ.

З метою  приведення приміщень швидкої допомоги в належний стан  в КНП «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» виконуються роботи на об’єкті   «Поточний ремонт актового залу в будівлі швидкої допомоги по вул. Свєтлова, 1».

Замовником – комунальним некомерційним  підприємством «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради була оголошена спрощена  процедура закупівлі 20.08.2020 року.

В тендерних торгах взяли участь два претендента. 03.09.2020 проведена процедура закупівлі. Переможцем тендерних торгів визначено  ФОП Улитич О.І.  з вартістю робіт 73,5  тис. грн.

На теперішній час підрядна організація виконала роботи з демонтажу (розібрали підлоги з лінолеуму та реліну, очистили вручну внутрішні поверхні стель, стін та укосів від вапняної фарби, вiдбили штукатурку зi стiн та стель, розібрали дерев’яні плінтуси, демонтували свiтильники з лампами розжарювання) та  поштукатурили і пошпаклювали внутрiшнi поверхні   стiн та відкосів шпаклівкою KNAUF.

Згідно з кошторисною документацією,  підрядник виконає  фарбування полiвiнiлацетатними водоемульсiйними сумiшами стель, стiн та відкосів, шпаклювання стiн декоративною мiнеральною шпаклiвкою KNAUF,  улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із сухої клеючої суміші, монтаж світильника з лампою розжарювання,  заміну штепсельних розеток та вимикачів.

Начальник  відділу капітального будівництва

Світлана ГОНЧАРЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.