У КОЗАЦЬКОМУ НА КОВІД ЗАХВОРІВ ВЧИТЕЛЬ.

Про це повідомила начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко під час чергового засідання новокаховської комісії з ТЕБ і НС 24 вересня.

Вона зазначила: у Козацькому ліцеї на коронавірус захворіла соціальний педагог. Жінка наразі перебуває у лікарні.

У зв’язку з ситуацією було вирішено відправити на самоізоляцію і організувати дистанційне навчання для 43 учнів – один шостий і два дев’ятих класи ліцею. На самоізоляцію також відправили 10 викладачів, які контактували із хворою та працювали з учнями цих класів. Питання дистанційного навчання відпрацьовані, дезінфекційна обробка освітнього закладу і повторні інструктажі проведені. Відтепер температурний скринінг у ліцеї будуть проходити всі учасники освітнього процесу – і вчителі, і учні.

Як повідомила медичний директор КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зоріна Зінченко, наразі в міській лікарні перебувають 6 хворих з підтвердженим діагнозом «коронавірус» і 5 людей з пневмонією.

Також комісія вирішила посилити роботу ковід-патрулів, до яких залучаються працівники Нацполіції, Держпродспоживслужби і КП «Муніципальна охорона». Як зазначили у міському відділі освіти, відомство створило власну комісію, яка перевіряє дотримання належного рівня дотримання протиепідемічних заходів в освітніх закладах.

Начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна проінформувала, що до виконкому звернувся колектив танцювальної школи «Lifeindence», який хоче провести благодійний спектакль у Літньому кінотеатрі для лікування Марії Сахно. Через коронавірус члени комісії не рекомендували проводити захід. Організатором нагадали: якщо благодійний спектакль такі відбудеться, то вони мають пам’ятати про персональну відповідальність за дотримання всіх протиепідемічних заходів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.