ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ОТГ! ДОРОГІ МОЇ НОВОКАХОВЧАНИ!

Життя вносить свої корективи. Але, не зважаючи на виклики долі, ми не змінюємо традиції. У вересні Нова Каховка відзначає День міста. Цього разу – 26 вересня.

Ми з вами – частинки одного великого унікального світу під назвою Нова Каховка. Кожен з нас грає свою особисту роль у майбутньому нашої маленької Батьківщини. І вірю, що кожен з вас відчуває свою відповідальність за цю важливу місію.

За цей рік ми зросли територіально, поєднали своє подальше життя з новими громадами – і вже встигли стати однією родиною. А Нова Каховка тепер ще більш приваблива, гостинна, затишна.

Ми щодня спільно долаємо грізні виклики сучасності, знаходимо рішення в нових умовах, дбаючи в першу чергу про долю людей. Щоб кожен з вас мав можливість в рідному місті навчатися, працювати, дбати про своє здоров’я, відкривати свої творчі та спортивні таланти, втілювати свої цікаві перспективні проекти. Щоб саме тут вам випало щастя зустріти свою долю, створити сім’ю, виховувати нащадків, досягати життєвого і професійного успіху.

Розкривайте свій потенціал в рідному місті! Кожним словом і вчинком наповнюйте простір навколо себе добром і любов’ю, турботою і злагодою. Нехай ваша любов до Нової Каховки відкриється у дбайливому ставленні до кожного куточка нашого міста. І воно віддячить вам теплом рідного дому!

Щиро вітаю вас із Днем нашого міста – унікального, молодого, перспективного, неповторного, чарівного міста Нова Каховка! Бажаю вам саме тут зустріти своє щастя і прожити довге, активне, сповнене унікальних щасливих миттєвостей людське життя! Зі святом, дорогі новокаховчани!

З повагою міський голова Володимир КОВАЛЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.