ДЕНЬ МІСТА: НАГОРОДЖЕННЯ В НОМІНАЦІЇ «ПРОМИСЛОВІСТЬ.

Церемонія нагородження з нагоди Дня міста продовжилась. Першою була номінація «ПРОМИСЛОВІСТЬ».

Цінним подарунком за високий професіоналізм, майстерність, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності виробництва, сумлінну самовіддану працю, активну участь у громадському житті підприємства були нагороджені:

Старший диспетчер цеху 01 ТОВ НВП НКЕМЗ Діна Анатоліївна БОБІНО, яка 28 років пропрацювала на Електромашинобудівному заводі.

Технічний директор ТОВ «ЗКЕМ» Сергій Вікторович СКВОРЦОВ – за короткий термін у 18 років пройшов стрімкий кар’єрний шлях від учня до технічного директора. Раціоналізатор, новатор, гарний наставник.

Фінансовий директор ТОВ «Таврія АГРОІНВЕСТ» Олександр Петрович СЕМЕНОВ – працює на підприємстві з 2019 року, професіонал, любить свою справу, бере активну участь в житті підприємства.

Майстер будівельних та монтажних робіт ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ» Олександр Вікторович ЯРИЗЬКО. Працює на підприємстві 7 років, має «золоті руки», користується повагою і авторитетом.

Керівник департаменту з якості ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія» Тетяна Леонідівна КИРКОПУЛО – працює на підприємстві 14 років, активна, енергійна, професіонал своєї справи, впроваджує заходи по підвищенню культури виробництва.

Тракторист-машиніст ДП ТОВ «ЮГТАРА» Дніпрянська аграрна фірма ім. Солодухіна Олександр Олександрович СТРЕЛКОВ – працює на підприємстві більше 20 років, механізатор широкого профілю, закоханий у техніку. Колеги називають його «Кращим трактористом України». Гарний сім’янин.

Цінні подарунки кращим працівникам міста в галузі промисловості вручив міський голова Володимир КОВАЛЕНКО.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.