ДЕНЬ МІСТА: НОМІНАЦІЯ «МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ» (ВІДЕО).

«В цьому році ми як ніколи відчули, що майбутнє кожного з нас залежить від людини в білому халаті. Хоробрі, ініціативні, відповідальні – спасибі вам за вашу неоціненну працю, шановні наші медичні працівники! Медицина сьогодні на передовій», – нагадали ведучі на святкуванні Дня міста Нова Каховка.

Тож за надання високоякісної медичної допомоги, безмежне милосердя, відданість справі, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий рівень професіоналізму, активну життєву позицію та постійну готовність прийти на допомогу були відзначені цінним подарунком:

Лікар-дерматовенеролог КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради – Віктор Вікторович ЗАЙЦЕВ,

Генеральний директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги  міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради – Олена Іванівна ХОДОРКОВСЬКА.

Музичним дарунком для нагороджених та всіх присутніх на площі став виступ представника медичної галузі, відомого лікаря Юрія ЯНИЦЬКОГО. До вашої уваги – фото і відео виступу.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.