НАЙЧАРІВНІША СТОРІНКА ДНЯ МІСТА – ВІТАННЯ МОЛОДЯТ (ВІДЕО).

Саме цієї частини свята завжди з нетерпінням чекають новокаховчани. Зворушливі миті вітання молодят з днем створення їхньої сім’ї, щирі побажання від міського голови та всього міста на головній сцені свята.

Квіти і подарунки. І особистий подарунок від Володимира Коваленка – завжди ніжна і зворушлива пісня у його виконанні.

Подарунок для молодят був також від молодих підприємців Олексія Риженкова, Костянтина Жагана і Дмитра Костенка.

В цьому році в день міста на весільний рушник стала одна пара новокаховчан – Юлія Перекрестенко і Владислав Гук. Історія їх кохання захоплює. Адже вони знайомі з 10-літнього віку. Владислав зізнався: чудово пам’ятає той день, коли вперше побачив цю чарівну дівчинку у школі. Вони навчалися в одному класі. Один до одного виявляли симпатію. А після закінчення школи Юлія з нетерпінням чекала Владислава зі служби в лавах Збройних Сил України.

Доля нагородила їх за справжні почуття – настав щасливий для них день, коли Юлія і Владислав нарешті створили свою сім’ю. Цього дня їх очі сяяли від щастя. А приймаючи вітання на святковій сцені, вони розгублено посміхалися, міцно тримаючи один одного за руки.

Міський голова привітав молодят, побажав їм все життя пройти разом, міцно тримаючи один одного за руку. Дати життя своїм нащадкам. І бути щасливими! Володимир Коваленко вручив новоствореній родині квіти і подарунки. А потім заспівав неймовірно ніжну пісню з репертуару Михайла Хоми «Мені не спиться нині опівночі». Особливо прикрасив весільну частину свята танець у виконанні учасників Народного художнього колективу системи Міністерства освіти та науки України, хореографічного колективу «Радість». До вашої уваги – фото і відео весільного блоку.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.