ПОДАРУНОК В ДЕНЬ МІСТА ВІД  «ПЕРЛИНИ ТАВРІЇ» (ВІДЕО).

Творчий дарунок до Дня міста Нова Каховка, як і в попередні роки, підготував і Народний естрадний гурт «Перлина Таврії» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Володимира Власенка. Виступ колективу тривав майже годину.

Кожного року, за кілька місяців до проведення Дня міста, «Перлина Таврії» разом зі своїм керівником проводять напружені репетиції майбутніх виступів. Разом з колективом в них бере участь міський голова Володимир Коваленко.

Спочатку дуже прискіпливо обирається пісня для молодят: щоб був не дуже відомий, але гарний вальс, який би сподобався молодій парі – адже їм під нього танцювати. В попередні роки разом з молодятами, що танцювали на сцені, кружляли у вальсі на всій території центральної площі міста студентські пари. В цьому році карантинні заборони позбавили такої можливості. Цього разу вальс танцювали в значно меншій кількості, але професійні танцюристи Народного художнього колективу системи Міністерства освіти та науки України – хореографічний колектив «Радість». І зробили вони це блискуче!

В свою чергу міський голова Володимир Коваленко, крім музичного дарунка для молодої подружньої пари, підготував ще кілька пісень, якими порадував глядачів різного віку. Пісні він виконав спільно з «Перлиною Таврії».

Такі спільні виступи завжди до душі новокаховчанам та гостям Нової Каховки. Глядачі зізналися: щороку чекають цих виступів з нетерпінням, бо знають – щоразу будуть лунати нові пісні. А виступи приємно дивитися, бо співають талановито і щиро. «Нам дуже подобається ця частина свята», – зізналися новокаховчани, які не лише слухали, але записували виступи на відео.  – В міського голови такий приємний сильний голос! Дуже відчувається, що він співає щиро, з душею. Він дуже відкрита людина, намагається створити для нас справжнє свято. Як можна таке не цінувати? Цінуємо, записуємо на відео, показуємо друзям з інших міст. Вони нам заздрять.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.