1 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ.

Щороку, у перший жовтневий день, в Україні віддається шана людям похилого віку, людям, які потребують соціальної підтримки і допомоги, а частіше просто чуйного ставлення та доброго слова.

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку вже стало доброю традицією на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади.

Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги. Цей день є прекрасною нагодою ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїми плечима пройдені нелегкі життєві дороги.

В переддень цього дня я щиро вітаю всіх Вас і висловлюю щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани! У цей день і влада, і суспільство намагаються хоча б морально підтримати тих, кому за шістдесят: зустрітися, поспілкуватися, вселити віру в те, що життя поліпшиться, проблеми будуть вирішенні.

Зрозуміло, що відзначенням одного Дня людей похилого віку на рік усіх проблем літніх людей не вирішиш, проте вже стало традицією саме до нього приурочувати масові заходи, що огортають їх турботою та увагою.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, з метою вшанування цих людей, розпорядженням міського голови від 03 вересня 2020 року № 248-р «Про підготовку та проведення на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» щорічно проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя згідно якої активізується робота щодо залучення в акції підприємств, установ, організацій всіх форм власності і господарювання.

Особливе місце у вирішенні цих питань займає благодійництво, яке набуває все більшого поширення у всьому світі. Благодійники – це люди з великими серцями: роблять гарні справи, поспішають туди, де потрібна допомога. Безкорисливо, за покликом душі, вони творять добро.

Висловлюємо щиру подяку керівникам, організаціям, установам, які приймають участь в акції та перераховують кошти на благодійний рахунок, це: ФОП «Качмарик», Новокаховський міський ринок, Новокаховський автовокзал, ТОВ «Стоматологічна поліклініка», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У рамках проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя” громадянам похилого віку, якими опікується територіальний центр буде надано грошову допомогу.

Особлива подяка ТОВ «Південмлин» Мороз Зінаїді Мар’янівні, яка забезпечить громадян похилого віку макаронними виробами та борошном.

Відзначаємо бездоганну роботу до Міжнародного дня людей похилого віку голові ФГ«ЗоряКаховщини» Леоніду Кириченко, який вже не перший рік опікується пенсіонерами та особами з інвалідністю, що знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі, забезпечено овочевою продукцією – морквою у кількості 480,0 кг та цибулею у кількості 520,0. Через соціальних робітників територіального центру здійснено доставку овочів за адресою проживання підопічних. Велика подяка КП «Міський водоканал» за надану допомогу у забезпеченні транспортом для привозу овочевої продукції.

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 01 жовтня для громадян похилого віку та ветеранів праці, що обслуговуються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) буде організовано надання грошової допомоги у сумі 2795,00 грн. для 11 громадян та забезпечення продуктовими наборами 25 одиноких громадян, які вкрай потребують у наданні натуральної допомоги.

Також велика подяка підприємцю Сергію Стародубцю (фірма «Світ техніки»), керівнику «Роганські ковбаси», ФОП Дмитро Колесникза надану спонсорськудопомогу продуктами в організації солодкого столу на організацію та проведення заходу до Міжнародного дня людей похилого віку при відділенні денного перебування територіального центру, для ветеранів та громадян похилого віку.

Акція «Милосердя» одним днем не закінчується, а триває і далі, тим більше, що осінь – саме той час, коли треба допомогти старим та немічним людям.

Директор   Людмила ЛОГВІНОВА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.