ВІТАЛІЙ КУБАТКО: «НА СВОЄМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ Я – КОЖНОГО ДНЯ».

– Мій виборчий округ №27 – це вул. Букіна 66-74, вул. Дружби 45,47-47А, 49-49А, 51,вул. Соборна 19,21,23.

Після обрання мене у 2015 році депутатом міської ради найголовнішим для себе я визначив своєчасне реагування на звернення мешканців округу: вивчав причини скарг, вносив пропозиції до органів місцевого самоврядування щодо усунення проблем, надавав допомогу соціально незахищеним городянам.

Люди добре знають адресу моєї громадської приймальні – це вул. Затишна,19, будівля БМУ-8, куди могли звернутися щодня в робочий час. Але й без того ми кожного дня спілкувалися, бо я мешкаю на цьому окрузі.

Що за звітний період вдалося зробити? По-перше, я негайно реагував на питання благоустрою території і звертався з депутатськими запитами до органів місцевого самоврядування. Тож завдяки моїм запитам було відремонтовано тротуар по вул. Букіна вздовж будинків №№66-74, тротуар вздовж будинку №15 по вул. Маяковського, тротуар по вул. Дружби вздовж будинків від №45 до №53. Відремонтовано дорогу по вул. Букіна, 66, 68, вул. Соборна 16, 18, по вул. Дружби вздовж будинків №№ 45, 47 та 47А. Повністю проведено капітальний ремонт проїжджої частини на всій вул. Дружби. По вул. Букіна відремонтовано і проведено сучасне енергозберігаюче освітлення тротуарів і доріг вздовж будинків №№ 66, 68, 70, 72 і 74.

Ліквідовано проблему з аварійними деревами, які загрожували життю і здоров’ю жителів будинків №№45, 47, 47А, 49 і 51 по вул. Дружби та будинків №№66, 68, 70, 72 по вул. Букіна. Кроновано та видалено близько 100 аварійних дерев. Мною передано до КП «НК Екосервіс» матеріали на видалення і кронування дерев навколо будинків по вул. Соборна, 16 та 18. Терміни виконання робіт – жовтень 2020 року. На підставі звернення мешканців і мого звернення силами КП «НК Екосервіс» демонтовано аварійні стовпи освітлення біля будинку №47 по вул. Дружби, які становили загрозу життю та здоров’ю мешканців.

ЗАВДЯКИ МОЇМ ДЕПУТАТСЬКИМ ЗВЕРНЕННЯМ:

у дворах будинків по вул. Соборна №№16 та 20, будинку №66 по вул. Букіна на дитячому майданчику встановлено каруселі. У 2019 році я надав допомогу для огородження і благоустрою дитячого майданчика. Навесні 2020 року було проведено капітальний ремонт асфальтного покриття у всіх дворах згаданих будинків.

Мешканцям будинків №18 по вул. Соборна і №45 по вул. Дружби неодноразово надавалася допомога для проведення суботників, були придбані дерева та кущі декоративних порід для висадки у дворах. Навесні 2020 року зроблено капітальний ремонт асфальтного покриття по всій території біля згаданих будинків.

Оновлено дитячі майданчики у дворах по Букіна, 68 та Дружби 47 і 47А – встановлено гойдалки, турніки, каруселі. Протягом п’яти років депутатської каденції мною надавалася допомога в проведенні суботників, були придбані та висаджені дерева і кущі, відремонтовано асфальтне покриття.

У дворах будинків по Дружби, 49 і Букіна, 70 оновлено майданчик для сушки білизни, встановлені лавочки і карусель на дитячому майданчику. Мною протягом 5 років депутатської діяльності надавалася допомога для проведення суботників. А в дворах по Букіна, 72 і Дружби, 51 на дитячих майданчиках встановлені гірка, турнік і каруселі. У дворі будинку по вул. Дружби, 51 встановлені три лавочки. Постійно надавалася допомога мешканцям під час проведення суботників.

На територіях дворів будинків №51 і 53 по вул. Дружби, на Маяковського, 15 та Букіна, 72 і 74 у дворах зроблено освітлення.

На численні прохання мешканців округу, між будинками №№ 70 і 72 по вул. Букіна облаштовано новий майданчик для збору сміття, з додатковим контейнером для сміття великого габариту.

На численні звернення мешканців ОСББ, силами комунальних служб міста у 2017 році були проведені ремонтні роботи асфальтного покриття: частково піднято рівень асфальту біля під’їзду, покладено нову тротуарну доріжку біля першого під’їзду  по Букіна, 68.

Восени 2017 року для захисту будинку №49 по вул. Дружби (район пошти) від підтоплення було завезено грунт для підняття рівня землі. На прохання мешканців цього будинку восени 2020 року було проведено роботи з ремонту парадного входу в будівлю гуртожитку зі зворотної сторони.

Щорічно перед початком зимового періоду, на всій території мого округу було завезено у достатній кількості пісок для обробки тротуарів під час ожеледиці.

У 2016 році мною до Дня захисту дітей було організовано акцію «Чужих дітей не буває». Понад 100 дітей отримали до свята іграшки. Акція проходила у міському протитуберкульозному санаторії «Джерельце»і міському реабілітаційному центрі для дітей.

Протягом п’яти років моєї депутатської роботи я надавав допомогу мешканцям міста в оформленні субсидій і отриманні разових матеріальних допомог. Мною були здійсненні виїзди за зверненнями громадян за місцем їх проживання для огляду житлово-побутових умов, фіксації фактичного проживання членів родини на їх житловій площі. Внаслідок цієї роботи мною було складено 1400 відповідних депутатських актів. Понад 80 малозабезпечених і важкохворих мешканців мого округу за мого сприяння і при підтримці виконкому отримали матеріальну допомогу.

Як депутат я брав участь в роботі постійних комісій, у прийнятті рішень на сесіях міської ради. Тому хочу відзначити основні питання в житті міста, до вирішення яких я був безпосередньо причетний:

 • у 2017 році після проведення реконструкції введено в експлуатацію Новокаховський Палац культури;
 • зміцнено берегову зону, а також розширено набережну від міської пристані в напрямку будівлі колишньої школи-інтернату;
 • у парковій зоні по обидва боки від Палацу культури виконано реконструкцію доріжок з тротуарної плитки. У всій парковій зоні за останні 5 років висаджено понад 1000 дерев та кущів декоративних порід;
 • частково проведено заміну асфальтного покриття на тротуарну плитку по пр.. Дніпровський (від перехрестя пр.. Дніпровський-вул. Паркова). Вже навесні наступного року планується продовжити цю роботу і замінити плитку до перехрестя з вул. Першотравневою. Проведено часткову заміну асфальтного покриття на тротуарну плитку по вул. Першотравнева в районі магазину «Світанок»;
 • розширено проїжджу частину вул. Першотравневої в районі перехрестя з вул. Дружби – вул. Французька – для усунення проблеми автомобільних заторів в районі світлофора;
 • виконано капітальний ремонт доріг по вул. Дружби, пр.. Перемоги, пр.. Дніпровський, частково – по вул. Горького (від пр.. Перемоги до вул. Світлова). За звітний період здійснено частковий та ямковий ремонти доріг і внутрішньо квартальних проїздів по всьому місту;
 • облаштовано футбольне поле у дворі будинків по вул. Соборна,57, вул. Р.Зорге, 10;
 • у 2016 році на вул. Першотравнева встановлено скульптурну композицію, присвячену педагогам;
 • у 2017 році на пр. Перемоги в районі ПТУ №14 встановлено пам’ятну стелу Захисникам України;
 • на території базування 57-ї ОМПБр по пр.. Дніпровському встановлено меморіальний комплекс пам’яті загиблих воїнів військової частини А1736. За період проведення АТО/ООС на території Новокаховської громади на будівлях закладів міста встановлено 11 меморіальних дощок на честь загиблих воїнів;
 • у 2020 році після капітального ремонту введено в експлуатацію футбольне поле «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія». Восени 2020 року навколо цього футбольного поля буде облаштовано глядацькі трибуни;
 • протягом звітного періоду КП «НК Екосервіс» переобладнало 29 сміттєвих майданчиків, придбало 140 контейнерів для побутового сміття, 56 контейнерів для роздільного збору побутових відходів і 24 контейнера – кузова для великогабаритних відходів. Придбано 3 сміттєвози для твердих побутових відходів та сміттєвоз для вивезення відходів великого габариту;
 • виконано реконструкцію водозабору «Сокіл», капітальний ремонт роторного блоку компресорного обладнання на очисних спорудах каналізації, проведено санацію і ремонт пожежних гідрантів, відновлено кришки люків водопровідно-каналізаційних колодязів, ліквідовано аварію на каналізаційному колекторі по вул. Дружби ( в районі Робітничого селища);
 • проведено повну реконструкцію фонтанів біля міського Палацу культури, а також біля Літнього театру;
 • відремонтовано альтанки в міському парку по обидва боки від Палацу культури;
 • виконано реконструкцію покриття алеї сучасною тротуарною плиткою на території парку атракціонів;
 • зроблено поточний ремонт вуличного освітлення із заміною світильників на енергозберігаючі – по пр. Перемоги і вул. Горького (від вул. Дружби до вул. Індустріальна), по вул. Дружби і на центральній площі міста біля Палацу культури, по вул. Новоселівській, вул. Пушкіна і вул. Букіна;
 • у сфері транспорту: КП «Автоцентр» для поліпшення якості надання послуг протягом 2018 та 2019 років придбані нові автобуси середньої місткості марки «Еталон». У 2020 році придбані два нових автобуси марки Богдан-22112 ( салон розрахований на 61 пасажира, місць для сидіння – 19). Всі автобуси облаштовані необхідними пристроями для перевезення пасажирів в інвалідних візках;
 • у сфері медицини: протягом 5-ти років проведено будівельних робіт на загальну суму понад 40 млн. грн.. Протягом 2020 року з бюджетних коштів міста було придбано медичного обладнання на суму понад 6 млн. грн.. Нині триває реконструкція приймального відділення по вул. Світлова.

Я  переконаний, що від діяльності депутата залежить, як буде жити і розвиватися наша громада. Вважаю, що за попередні 5 років наше місто відчуло важливі і значні позитивні зміни. Нова Каховка нині є гордістю всієї області, перлиною Півдня України,  кращою в області за показниками розвитку медицини, освіти, будівництва, туристичної привабливості, розвитку закладів культури і спорту.

Висловлюю щиру вдячність тим мешканцям, які підтримували мене протягом всієї п’ятирічної каденції і брали активну участь у житті нашого округу. Спільними зусиллями ми досягли багато і змогли зробити життя мешканців нашого округу №27 більш комфортним.     

Як і раніше, я відкритий до спілкування, і буду радий бачити кожного з вас в моїй депутатській приймальні за адресою м. Нова Каховка, вул.. Затишна, 19».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.