КОЛЕКТИВ НВПУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМИ СВЯТАМИ.

Цього року – вісімдесята річниця професійно-технічної освіти в Україні. Система профтехосвіти Нової Каховки пройшла довгий, але непростий шлях. Безперечно, лише завдяки своїм робітникам вона реформувалася, вистояла і наразі успішно розвивається.

Команда викладачів і працівників Новокаховського вищого професійного училища сповнена сил і великої віри у свою справу. 2 жовтня на майданчику біля училища їх привітали з нагоди професійного свята. Викладачі і майстри виробничого навчання – кожен отримав відзнаку за сумлінну і наполегливу працю.

З днем працівника освіти і Днем профтехосвіти вчителів НВПУ привітав заступник міського голови Володимир Сироватка. Він побажав освітянам натхнення, міцного здоров’я і слухняних учнів.

Водночас, Володимир Миколайович передав найщиріші поздоровлення і вручив грамоти від міського голови Володимира Коваленка. Відзнаки отримали: майстри виробничого навчання Сергій Пічугін, Галина Караванова, Антон Білковський, викладач спецтехнології Ольга Марковець, методист Людмила Кисловська.

Директор закладу Віталій Гарькавий згадав роки, які він навчався в рідному училищі. Він подякував своїм педагогам, багато хто з яких вже став легендою і все ще викладає цього дня.

«Нерви щоб були як стальні канати», – дав напуття Віталій Леонідович і вручив подяки своїм підлеглим.

«Учитель – наша совість, взірець в житті», – вітали викладачів студенти закладу. Винуватцям свята демонстрували хореографічні постановки. Хтось зачитав поетичні рядки, хтось завів пісню. Педагогів порадували творчі подарунки, вони підспівували і аплодували своїм вихованцям. А хтось взагалі пустився в танок. «Вчителька, мікрорайону нашого жителька…», – тільки і лунало по обіді проспектом Перемоги.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.