ПРИЗОВНИКИ НОВОЇ КАХОВКИ ВИРУШИЛИ НА СЛУЖБУ.

Новокаховська громада провела юнаків Нової Каховки на службу до лав Збройних Сил України. Зранку, 2 жовтня, на алеї Парку слави вишикувались понад 20 молодих хлопців.

Сьогодні – вони були головними героями свята. А згодом, всі як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами. За їхніми спинами – схвильовані батьки і близькі люди. Це по-справжньому хвилююча мить, яка викликає почуття гордості і, водночас, печалі.

З найкращими побажаннями до призовникам звернулося керівництво міста, військові, духовенство і небайдужа громадськість. Першим напутні слова хлопцям дав міський голова Володимир Коваленко.

«Сьогодні вранці я зустрів маму одного з вас. До цього вона півроку питала як воно там йому буде? Я переконував її, що все буде нормально Держава стала приділяти армії більше уваги, – згадав міський голова і звернувся до майбутніх солдат.  – Це не випадковість, що ми сьогодні стоїмо тут. У цьому місці зафіксовано історичний момент подвигу нашого народу. А тепер – наші сини виконують свій конституційний обов’язок. Ви живете на землі, яку потрібно захищати. Повірте: вас чекають і люблять. Ви не є чужими дітьми. Ви всі наші рідні і близькі. Щасливої вам служби і повернення додому», – сказав Володимир Іванович.

Наказ при призов зачитав тимчасово в.о. військового комісара капітан Андрій Вашкур. Він нагадав: служба у Збройний силах – робота справжніх чоловіків.

Хлопців також привітав начальник штабу, перший заступник командира 57 ОМПБр Юрій Мадяр.

«Я не міг не прийти і не подивитись, яка зміна готується у лавах наших збройних сил. Я дуже радий за вас, – звернувся до юнаків голова ГО «учасники бойових дій і ветерани АТО «Біла стріла» Дмитро Марков. – Вам випала неабияка честь – захищати нашу країну. Легко не буде. У важкі моменти згадуйте поради батьків, обличчя друзів і коханих. Слухайтесь ваших командирів, армія багато що змінить у вашому житті».

Пройти власний шлях навчання і служби призовникам побажав секретар новокаховської єпархії, протоієрей Миколай.

«Нехай Господь дарує нам розум, щоб за вас молитися. І Нехай Господь буде вашої зіркою, яка буде вести вас на цьому шляху», – сказав він.

На згадку про рідне місто міський голова Володимир Коваленко, отець Миколай підготували призовникам пам’ятні подарунки. А патріотичний настрій юнакам підняла чарівна співачка Катерина Дядіова. На згадку про подію новобранці – разом з міським головою, військовими та рідними – сфотографувалися біля пам’ятника у Парку Слави. Успішної вам служби, захисники!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.