ПРИЙОМНА РОДИНА – ЦЕ ПОЧЕСНО

Засідання координаційної ради з питань сім’ї та дітей, яке відбулося 30 вересня під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки трохи відрізнялось від попередніх.

Та й не дивно, адже 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення. Це свято нагадує нам, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують особливого захисту та сімейного оточення.

Перш за все, керівник служби у справах дітей Новокаховської міської ради Оксана Поповиченко озвучила важливу статистику, яка показує позитивну динаміку збільшення кількості усиновлених дітей в місті. У 2020 році їх налічується вже 55. Вона також нагадала, шо опіка над дітьми – найбільш розповсюджена форма сімейного виховання в нашій державі.

Тому керівництво міста запросило на святкову координаційну раду прийомних батьків аби привітати їх зі святом, побажати всього найкращого та вручити подарунки від міського голови Володимира Коваленка, які стануть їм в нагоді у домашньому побуті.

Вручаючи подарунки Володимир Сироватка зазначив: «Я дуже вдячний цим батькам, адже вони взяли на себе додаткові зобов’язання, і дійсно виконують їх від душі, від щирого серця, вкладають себе повністю заради виховання діточок. Також я хочу подякувати тим людям, які допомагали вам усиновлювати дітей. Це і медичні працівники, і соціальні працівники, і служба у справах дітей, і поліція, і старостинські округи. Тому що ми разом робимо спільну роботу, добру справу заради наших дітей».

Володимир Сироватка побажав всім й надалі залишатися людьми, завжди турбуватися про дітей, адже вони – майбутнє.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.