ЮРІЙ ВЛАСОВ: «ЛЮБЛЮ ДОПОМАГАТИ – ТА НЕ ЛЮБЛЮ ПРО ЦЕ РОЗПОВІДАТИ».

– Юрій Валентинович, як розпочалася Ваша депутатська діяльність?

– У 2015 році мене обрали депутатом вже вдруге. Одразу визначився, на якому окрузі буду працювати. Адже народився та виріс на вул. Букіна, 12. Намагаюсь, щоб надана мною допомога була доступною великій кількості громадян. Для мене головна турбота – це діти та літні люди. Знаєте, як кажуть: «Діти повинні бути щасливими, а літні люди – задоволеними». А ті, хто за віком знаходиться між дітьми та людьми похилого віку – повинні працювати.

Для мене робота в депутатському корпусі – це робота команди однодумців. Якщо я знаю якесь питання – можу порадити іншим. Чого не знаю – запитаю в тих, хто більш досвідчений. Моя депутатська робота – це телефонні дзвінки зранку і до вечора. Мені розповідають про хвороби дітей і батьків, про аварійні дерева, завалені стовпи…Дуже часто людям потрібна просто консультація, порада, куди звернутися, щоб вирішити якусь проблему.

Моя депутатська приймальна – на вул. Горького, поряд з «Властеліном». Туди до мене приходять люди. Комусь потрібно встановити лавочки, відремонтувати гойдалку на дитячому майданчику, поставити турнік. Багато допоміг і літнім людям, і дітям. Далі планую приділити більше уваги 14-15 річним підліткам, тому маю намір на вул. Букіна обладнати їм місця для гри в баскетбол. І загалом допомогти їм спрямувати в потрібне русло їх молоду невгамовну силу та енергію.

На вул. Букіна я маю відношення до створення дитячих майданчиків, забезпечую всім необхідним для їх оновлення.

– Ви одразу відгукнулися на біду мешканців будинку 20 по вул. Букіна…

– В день пожежі примчав туди. Був вражений! Потім разом з головою ОСББ Наталією Петренко оглянув постраждалі квартири, допоміг будівельними матеріалами. Бо коли біда або радість – потрібно бути всім разом, всією громадою. Так само, як робота депутатського корпусу – це командна робота. Зроблено за п’ять років багато: відновлено Палац культури, паркову зону, фонтани, дитячі садки та школи, дороги і прибудинкові території, заклади культури та спорту. Всі заклади збережено, місто розвивається. Завжди на сесіях підтримував ці проекти рішення – і нині цим пишаюся.

– Вже багато років Ви підтримуєте міський Центр реабілітації дітей. Як розпочалася ваша співпраця?

– Одного разу я як депутат був запрошений до Центру на один із заходів – там їх багато проводять для дітей. Перший раз було важко… А нині я постійно туди приходжу, мені приємно там знаходитися, бо познайомився з батьками, дітьми, знаю про їх проблеми. І дуже хочу їм допомагати. Хоча не люблю, коли про це розповідають. Але щоразу нагадую – звертайтесь, коли потрібна допомога!

– Ви як депутат активно підтримуєте і розвиток спорту в місті?

Звичайно! Підтримую спортсменів з різних видів спорту. Сам люблю спорт – особливо технічні види. Моя любов – це мотокрос. Новокаховчанин Дмитро Ільїн очолює обласну Федерацію мотоспорту і є генератором розвитку цього виду спорту в нашому місті та в області. Я активно його підтримую. Мені допомагає мій старший син.

Нашому місту пощастило, бо всі позитивні починання та ідеї щодо розвитку спорту підтримує міський голова, активна більшість депутатського корпусу. Міський голова неодноразово був на відкритті змагань, добре знає організаторів, рішенням сесії виділено земельну ділянку під облаштування траси для проведення змагань найвищого рівня з мотокросу. В цьому році глядачами та учасниками були близько тисячі чоловік! Це унікальна піщана траса! Такі умови є лише в нас і в Голландії. В місті працює дитяча мотошкола. Дуже добре, коли керівництво міста і депутати активні у плануванні розвитку громади, знають проблеми і вміють їх вирішувати. Мені пощастило працювати в такій команді!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.