ТРИВАЮТЬ ЗВІТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА ПЕРЕД МЕШКАНЦЯМИ НОВОКАХОВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Станом на 5 жовтня Володимир Коваленко провів понад 40 зустрічей.

Як зазначає міський голова, йому важливо, щоб якомога більше жителів Новокаховської громади знали правдиву достовірну інформацію про роботу міської влади, про те, як планувалися і вирішувалися важливі для міста питання.

З початку цього тижня Володимир Коваленко зустрівся з колективами виноробного господарства князя П.М. Трубецького, підприємства «Херсонгаз», колективом викладачів агроколеджу, громадою села Веселе.

Понад годину на кожній зустрічі міський голова розповідав про особливості формування бюджету громади, про актуальні проблеми і етапи їх вирішення, про зроблене протягом року на території Новокаховської ОТГ і про те, які питання є намір вирішити ближчим часом.

Про розвиток кожної з галузей міста – освіти, медицини, культури та спорту, промисловості і будівництва, про співпрацю з громадськими організаціями, про відстоювання інтересів місцевого самоврядування на рівні Асоціації міст України, до Правління якої у складі 40 міських голів входить і Володимир Коваленко. На всіх зустрічах мешканці Новокаховської громади мали можливість озвучити свої питання до міського голови.

Детальніше про звіт міського голови читайте в наступному номері щотижневика «Говорить Нова Каховка».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.