ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БІЙЦЯ, ЩО ЗАГИНУВ ПІД ІЛОВАЙСЬКОМ.

Напередодні Дня Захисника України у Новій Каховці члени міської організації учасників бойових дій та ветеранів АТО «Біла стріла» разом зі студентами професійнотехнічного училища №14 вшанували память загиблого під Іловайськом випускника училища Романа Атаманчука.

8 жовтня у заході взяли участь голова організації ветеранів АТО Дмитро Марков, члени президії Вадим Ковальов, Леонід Кондрацький, Михайло Нечеса, Віталій Новосад та керівник військово-патріотичного клубу «Каховка» Анатолій Обелець.

У Музеї історичної правди, який в цьому році до Дня Перемоги відкрили в ПТУ-14, вони зустрілися з колективом закладу під керівництвом Ігоря Сердюка і спільною командою однодумців, аби вшанувати пам’ять загиблого в АТО випускника училища Романа Атаманчука.

Роман був серед тих, хто загинув, виходячи з Іловайського котла. Романа Атаманчука посмертно нагороджено пам’ятною медаллю «За вірність українському народу» та відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «Учасник бойових дій». Нагороди отримали рідні загиблого бійця і передали їх до експозиції музею історичної правди.

Під час зустрічі, на якій були присутні першокурсники, всі мали змогу ще раз згадати про страшні події на сході країни та подвиги воїнів АТО.

Присутні ветерани АТО ще раз наголосили: нинішня молодь – майбутнє України. Яким воно буде, залежить від них. Війна ще не закінчилася, але ветерани готові підтримувати молодь у всіх її починаннях, сповнених духом патріотизму та любові до України, готовності стати на захист рідної землі. З цією метою колишні військові беруть участь безпосередньо у роботі молодіжних організацій.

Окрему подяку ветерани АТО/ООС висловили директору ПТУ-14 Ігорю Сердюку за плідну співпрацю та вагомі результати роботи.

Цей захід – перший з низки тих, що будуть проведені у Новій Каховці до Дня Захисника України, в яких активну участь візьмуть ветерани АТО/ООС.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.