ВИХОВАНЦІ БДТ – УЧАСНИКИ ВІТРИЛЬНИХ РЕГАТ І ЕКСПЕДИЦІЙ.

Як неможливо уявити Нову Каховку без Дніпра- так само неможливо уявити Дніпро без вітрил. ГО «Новокаховський яхт-клуб» (голова А.В.Євстратов) вже багато років підтримує та розвиває вітрильний спорт у місті.

Співпраця з 2006 року зі Станцією юних техніків, а нині  Будинком дитячої творчості,  дозволяє юним корабелам не тільки долучитися  до вітрильництва, але й брати участь у змаганнях нарівні з дорослими, а доволі часто і перемагати їх.

Мешканцям міста добре знайома яхта клубу «Рапсодія», екіпаж якої повністю складається з вихованців судномодельного гуртка. Навіть в цьому, складному році, юні яхтсмени взяли участь у 4 регатах (в трьох з них вибороли призові міста) та здійснили багатоденний похід-експедицію до Аджигольського маяка.

За цей час більше сотні хлопців і дівчаток пройшли добру морську практику. Багато хто з них пов’язав своє майбутнє з морем і вже керує велетенськими кораблями.

Також підтримку дітям у вітрильному спорті надає депутат міської ради Павло Іванович Розломій. Нещодавно, на змаганнях , під час зустрічі з юними мореходами,  він підтримав хлопців у їх починах та запевнив у подальшому наданні технічної підтримки з обслуговування їх крейсерських яхт.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.