В НОВІЙ КАХОВЦІ ОНОВИЛИ КЛУМБИ ТА БОРДЮРИ

Нова Каховка – як жінка: чепуриться щодня! Допомагають їй у цьому звичайно ж старанні працівниці Новокаховського КП «НК Екосервіс».

Сьогодні з самого ранку жінки взялися за висадку квітів на міські клумби – підсаджують, щоб квітковий «килим» був більш різнобарвним. В цьому році на ньому з’явилися нові цікаві рослини. Одна з них схожа на …капусту. Тільки крайні листочки зелені, а в середині – бузкового кольору.

Біля виконкому пишними осінніми квітами продовжують радувати око духмяні троянди. Вони так чудово доповнюють барви Золотої осені, яка нині панує в місті! Ще трошки – і ця краса, ці золотаві листочки, розкішні квіти стануть осіннім килимом, простеленим назустріч Зимі. Але не потрібно сумувати. У природи свої закони. Кожна пора року має свої принади. Їх зміна – осені на зиму, а зими – на весну лише підсилює наше бажання цінувати кожен період року і відзначати його неповторність.

А тим часом поряд з виконкомом, на Алеї сакур, яку разом з молоддю міста кілька місяців тому висадили міський голова, його заступники, депутати міської ради, вже пораються працівники, які вздовж алеї прокладають нові бордюри.

Як неодноразово на зустрічах розповідав новокаховчанам Володимир Коваленко, готуючи ділянку під висадку сакур, комунальники прибирали старі тополі. Їх коріння впиралося в асфальтну доріжку. Дістаючи його, порушили бордюри. Володимир Коваленко розповідав: ближчим часом все полагодять.  Так і сталося. Тепер вздовж алеї з молодими деревцями, які дбайливо доглядають комунальники, покладені нові бетонні бордюри. А місто має ще один чарівний куточок, яким можна милуватися.

Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.