14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ДЕНЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НОВОКАХОВСЬКОЇ ОТГ!

ДОРОГІ МОЇ ЗЕМЛЯКИ!

День 14 жовтня об’єднує величні свята – День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День Захисника України.Український народ завжди відзначався волелюбністю і палко прагнув до свободи. День козацтва – данина пошани героїзму козаків, які боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

День козацтва ми відзначаємо разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

Зичу всім козакам, козачатам та їх родинам щастя, здоров’я, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля розквіту України.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова!

Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють мужність і стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо на новокаховській землі у своїх домівках, зі своїми родинами, навчаємося, працюємо, будуємо перспективні плани подальшого життя під мирним небом.

Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом  захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію!

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаю нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у Перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Міський голова Володимир КОВАЛЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.