В ПРИМІЩЕННІ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ВІДРЕМОНТОВАНО ЗАЛУ.

Результати роботи 5 жовтня перевірили міський голова Володимир Коваленко і його заступник, куратор медичної галузі Новокаховської громади Олег Тарабака.  

 

Нагадаємо, кілька місяців тому міський голова на прохання працівників швидкої допомоги дав доручення негайно відремонтувати приміщення для зібрань працівників, яке було у дуже занедбаному стані. А також колективу подарували до дня медичного працівника необхідну побутову техніку, щоб люди протягом напруженого дня могли випити гарячого чаю під час невеличких перерв між викликами.

Як розповіла завідуюча відділенням швидкої допомоги Тетяна Курінна, роботи виконали якісно і швидко, за кілька тижнів. Вона висловила щиру вдячність Володимиру Коваленку за турботу. Відремонтовано залу для зборів, так званий «червоний куточок». В подальшому планується провести ремонт гаражів для автомобілів швидкої допомоги. Тетяна Курінна розповіла: є типовий проект, згідно якого будівлі перебування персоналу знаходяться поряд з гаражами. Щоб, не гаючи часу, медичні бригади могли потрапити в гаражі і терміново виїхати на виклик – у будь-яку погоду. Щоб не доводилось довго розігрівати двигун, а лікарі сідали у прогріту машину, щоб у салоні було тепло для комфорту хворого, якого будуть перевозити.

В міському відділенні швидкої допомоги нині працює 54 працівника. У листопаді 2019 року тут отримали дві нові сучасні спецмашини швидкої допомоги. Ще три машини потребують заміни. В середньому за добу буває по вісім викликів на кожну з п’яти бригад, які тут працюють.

Тетяна Курінна нагадала: в результаті реформи швидка допомога нині підпорядковується відповідній структурі в обласному центрі, а не міській лікарні: «Ми працюємо в Херсонському некомерційному підприємстві. Виклики керівники бригад отримують через номер 103 на смартфон. Ми обслуговуємо наш район. При необхідності нас можуть направити в інший район області».

Нині на першому плані – виклики до хворих на COVID-19. Але й інші хвороби нікуди не ділися: серцеві напади, інфаркти, інсульти. За спостереженнями лікарів, таких випадків найбільше навесні та восени. Хвороби теж мають сезонність, більшає викликів під час різкої зміни погодних умов.

Пацієнти відзначають, що нині бригади швидкої допомоги працюють більш оперативно, мають краще оснащення, ніж у попередні роки, та високий професійний рівень підготовки. Дякуємо медичним працівникам за напружену і таку потрібну для громади роботу. Турбота міської влади, сучасні комфортні умови для роботи допоможуть медикам у виконанні своїх професійних обов’язків

                                                                                                             Вікторія РАЄВСЬКА.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.