ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ – ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ ДЛЯ КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

В цю дату в будь-якому віці пригадуються батьки, і їм дякуєш за життя. Друзі, з якими разом розумів мудрості життєвих ситуацій. Особлива людина, поряд з якою відчув ніжність в глибині свого серця. Особисті успіхи, коли вперше написав листа, заспівав пісню, намалював картину, або вперше висадив дерево чи квітку.

Життя – це неймовірна подорож, яка щодня дарує відкриття, знайомства, нові відчуття! Мудрі кажуть – якість життя людини залежить не від того, скільки років тому назад вона народилася. А від того, чим наповнене її серце, яким світлом навколо себе вона наповнює простір. І тоді роки відступають.

В один із днів Золотої осені – у середині жовтня

святкує день свого народження міський голова Нової Каховки

Володимир Іванович КОВАЛЕНКО

Одного разу на день міста після традиційного  виконання ним пісні для молодят в нього запитали: «Ви співаєте, бо хочете поділитися своїм талантом з людьми?». Він відповів: «Я не вважаю себе співаком. Не думаю, що маю особливий талант до співу. Просто піснею я хочу подарувати людям свято, радість, привітати їх так, як вмію».

На щастя, багато городян і гостей міста цінують це прагнення. Як і захоплення Володимира Коваленка футболом – не для себе, а для того, щоб навколо зібрати команду, яка азартно гратиме у футбол, незважаючи на вік. Як і зворушливе ставлення до літніх людей – як особистий приклад для кожного, нагадування: шануйте старість, бо вона нікого не омине. Вимогливість до підлеглих – не заради себе, а заради спільної справи на користь міста. Ніжність до дітей – щоб виростали добрими. Щира цікавість до ініціатив молоді – бо й сам був таким!

Шановний Володимире Івановичу!

В день Вашого народження кожен, чиє серце Ви зігріли турботою, увагою, кого врятували добрим словом, мудрою порадою, підтримкою у найважчий момент, вмінням вислухати – вітає Вас із днем народження!

Бажаєм здоров’я, добра, довголіття,

Хай вистачить щастя на ціле століття!

Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї,

І радість на серці, і хліб на столі.

Бажаємо вам тільки добрих подій!
Ясного сонця, здійснення мрій!
Друзів чудових, кохання міцного,
Більше веселого, менше сумного.

Різних приємностей, вчасних відпусток.
Щоб в гаманці у вас не було пусто.
Те, що задумали, хай все вдається!
Та добра доля до вас посміхнеться!

Хай світлою буде життєва дорога,

А поряд із Вами завжди – Перемога!

З повагою і вдячністю міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус, керівники комунальних підприємств, голови громадських організацій, Ваші численні друзі та однодумці.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.