У НОВІЙ КАХОВЦІ ЗЛОЧИНЦІ ПОШКОДИЛИ СТЕНД ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ АТО/ООС, ВІДКРИТИЙ 14 ЖОВТНЯ НА ПРОСПЕКТІ ПЕРЕМОГИ

Ось такий вигляд має сьогодні, 16 жовтня, стенд, присвячений новокаховчанам, що загинули в зоні проведення АТО/ООС.

Новенький стенд  встановили і урочисто відкрили поряд з пам’ятником Захисникам України на проспекті Перемоги 14 жовтня.

Того ж дня, 14 жовтня, в соцмережах з’явився допис від такого собі «Дмитрия Ляписа», який не добирав слів і стверджував, що ГО «Біла стріла» не має відношення до загиблих бійців, фото яких зображене на стенді. Наступного дня стенд було зіпсовано червоною фарбою…

Ініціатори встановлення стенду – члени ГО учасників бойових дій та ветеранів АТО «Біла стріла» та голова організації Дмитро Марков – обурені таким злочином! Досвідчені військові, які в житті багато всього бачили, не можуть собі уявити, в кого піднялася рука на такий гидкий вчинок?!

Не менше військових обурені і новокаховчани. Вони переконані: за це дикунство, за це варварство винні мають бути покарані! Спочатку в місті розмальовували чорною фарбою ліхтарі в міському Парку Слави, потім – лавочки вздовж проспекту Перемоги. Далі – більше: здійснюють наругу над місцями, які нормальна людина вважає святинею, даниною пам’яті загиблих.

«Цих нелюдів ми обов’язково знайдемо. І вони будуть відповідати за свої вчинки», – запевняють ветерани АТО/ООС. – Якщо хтось має претензії до нашої громадської організації «Біла стріла» – ви знаєте, де наш офіс! Прийдіть – поговоримо! Подивіться нам в очі і скажіть, що вас не влаштовує! Але так, як вчиняють ці нелюди – це вчинки боягуза і негідника, який не має ні честі, ні людяності! Це приниження світлої пам’яті бійців, які гинули на сході України! Приниження бійців, які повернулися додому з війни і змушені дивитися на таку наругу!

Переконані, що той, хто вчинив таке варварство, – це малодушна людина, яка в житті сама нічого не досягла, а знищує і принижує працю інших, ненавидить їх успіхи. Єдине, на що вистачило розуму в цього негідника, – це взяти балончик із червоною фарбою і замалювати те, що зробили інші».

Обурений таким ганебним вчинком і директор КП «Муніципальна охорона», ветеран АТО Михайло Нечеса. Запевняє: винних у цьому злочині обов’язково знайдуть. В «муніципалів» є багато помічників серед новокаховчан. Дехто з очевидців, який шкодує, що не встиг завадити псуванню стенда, вже поділився інформацією з бійцями. Михайло Нечеса повідомив: КП «Муніципальна охорона», враховуючи наближення дати місцевих виборів, заступила на посилене чергування, і у співпраці з поліцією буде контролювати громадський порядок на території Новокаховської громади.

                                       На фото: посередині – Євген Черних, який працював у КП “Муніципальна охорона”.

                                                              Загинув в зоні проведення ООС 08.03.2020.

КП «Муніципальна охорона» дякує новокаховчанам за підтримку і допомогу. І нагадує: в разі, якщо ви помітили підозрілих людей, які намагаються вчинити злочин, пошкодити комунальне майно або завдати шкоди людині – негайно телефонуйте до групи швидкого реагування, яка працює цілодобово, за номерами телефонів: (050)-99-75-211, (067) -85-36-575.

Офіс КП «Муніципальна охорона» знаходиться у Новій Каховці за адресою вул. М. Букіна, 58. Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 13.00.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.