ПОПЕРЕДНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ МІСЬКИХ ГОЛІВ В МІСТАХ ХЕРСОНЩИНИ.

Місцеві вибори відбулися в Україні 25 жовтня. Виборці обирали депутатів до місцевих, районних та обласних рад, а також міських голів.

На Херсонщині обирали керівників 9 міст – Берислава, Генічеська, Голої Пристані, Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Олешок, Таврійська та Херсона. Офіційних результатів ще немає. Але вже відомі попередні підсумки голосування.

У Новій Каховці безперечним лідером виборчих перегонів став діючий міський голова Володимир Коваленко. Це підтверджували і опитування біля виборчих дільниць впродовж дня голосування, і перші результати. Володимир Коваленко переміг трьох кандидатів на цю посаду з безперечним переможним результатом – його підтримали близько 60% виборців Новокаховської громади.

У Бериславі було 9 кандидатів на посаду міського голови. На посаді міського голови на наступний термін залишився Олександр Шаповалов.

Таврійську міську раду знову очолить Микола Різак. Він переміг двох кандидатів на цю посаду.

На посаду міського голови у Генічеську було 10 претендентів. Перемогу здобув чинний міський голова Олександр Тулупов.

Безперечну підтримку виборців у 53% мав на місцевих виборах і діючий міський голова Голої Пристані Олександр Бабич. На цю посаду претендували 9 кандидатів.

За попередніми даними у Скадовську перемогу на виборах міського голови здобув Олександр Яковлєв – він вже обирався на цю посаду. Його опонентами були 10 кандидатів.

В Олешках змагалися 9 кандидатів, перемогу здобув Олег Рищук.

Змінився міський голова у Каховці – серед 13 претендентів на цю посаду найбільшу підтримку виборців отримав кандидат від партії «Слуга народу» Віталій Немерець.

У Херсоні на посаду міського голови було найбільше кандидатів з усіх міст області – 17. За попередніми даними переміг Ігор Колихаєв. За даними екзит-полу, який проводив штаб партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», переможець набрав 34,16% голосів виборців. На другому місці Володимир Сальдо – його підтримали 15,85% виборців.

Це попередні дані. Територіальні виборчі комісії продовжують приймати протоколи дільничних комісій. Тільки після їх затвердження будуть встановлені та оприлюднені результати виборів.

                                                                   За інформацією інтернет-видань

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.