«ФУТБОЛЬНІ КАНІКУЛИ 2020»: ФІНАЛ.

24 жовтня на футбольному полі зі штучним покриттям «Дніпро» відбувся фінал відкритого турніру з міні футболу серед юнаків 2012-2013 років народження та молодше в рамках конкурсу грантів серед Громадських організацій «Футбольні канікули 2020». Турнір відбувся за підтримки Херсонської обласної ради.

Переможцями гранту стала Громадська організація «Федерація футболу м. Нова Каховка», голова Леонід Чурсинов.

Протягом місяця тривала боротьба між 10-ма футбольними командами. Усі гравці демонстрували високу якість підготовки та майстерність. Кожен матч був непередбачуваним та насиченим емоціями. Адже кожна команда прагнула здобути перемогу у турнірі.

На урочистостях, перед нагородженням команд з вітальним словом до гравців звернулись голова ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов та начальник міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, побажавши спортивної наснаги та подальших перемог у турнірах та  чемпіонатах.

РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ:

Малий кубок серед команд:

ФК«Олімп» – І місце

ФК«Рубін» – ІІ місце

ФК «Райське» – ІІІ місце

Великий кубок:

ФК«Таврічаночка» – І місце

ФК «Основа»- ІІ місце

ФК«Енергія» – ІІІ місце

Тренують майбутніх чемпіонів Данило Масюткін, Сергій Кухарчук та Андрій Кивнюк.

В турнірі були відзначені наймолодші гравці: Кравчук Ганна, Скальський Максим, Богуш Максим, Стародубець Владислав, Дахно Олександр та Шведов Микита. Найкращими бомбардирами стали Пономарьов Андрій – ФК «Основа», Кондратенко Тимур – ФК «Енергія».

Переможці та учасники фінального турніру отримали м’ячі, значки, буклети та  футболки з логотипом турніру в  рамках конкурсу грантів Громадських організацій Херсонської обласної ради. Від ГО «Федерації футболу м. Нова Каховка» спортсмени отримали  морозиво  та солодку воду.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту та ГО «Федерація футболу м. Нова Каховка» вітає всіх учасників з перемогою та  бажає успіхів в наступних матчах та турнірах. Ми вболіваємо за вас та віримо у Вашу перемогу

В.о. Начальника відділу Наталія НЕСТЕРУК

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.